Par mani

Sports un fitness šodien ir manas dzīves galvenās sastāvdaļas. Nodarbošanās ar sportu ir veselīga dzīvesveida un lieliskas pašsajūtas pamats, jo pareizs uzturs un sports ir skaistuma, jaunības un veselības garantija. Sports man tuvs ir kopš bērnības,  aktīvi nodarbojos ar basketbolu, pāris gadus  nodarbojos ar boksu, kā arī ar triatlonu, un jau 8 gadus esmu fitnesa un fiziskās sagatavotības treneris.

Mēs visi zinām, ka mūsdienās cilvēki ir gatavi uz visu, lai saglabātu savu fizisko formu jaunu un skaistu. Kaut arī eksistē lielas iespējas plastiskājā ķirurģijā, tomēr cilvēki vairāk izvēlās saglabāt un veidot fizisko formu dabīgā ceļā. Fitness - tas ir dzīvesveids, kurš ļauj man saglabāt un nostiprināt veselību, līdzsvarot emocionālo stāvokli, pilnveidot fizisko formu. Fitness ļauj katram cilvēkam dzīvot pilnvērtīgi, būt brīvam no riska faktoriem. Ar tā palīdzību attīstās potenciālās fiziskās spējas.

Termins "fitness" nācis no britu izcelsmes vārda  "to be fit", kas nozīmē "būt formā". Fitness – tā nav vienkārša nodarbošanās ar fizisko kultūru, tā ir vesela sistēma, kas iekļauj pareizu uzturu, režīma ievērošanu, attieksmi pret personīgo veselību un apkārtējo pasauli.

Personīgais treneris atbalstīs Jūs fiziskajā sagatavošanā, jauna līmeņa sasniegšanā un iedvesmos jaunu virsotņu iekarošanai, par kurām Jūs agrāk tikai sapņojāt. Un sapņus tiešām ir iespējams realizēt!

Jūs cīnieties ar lieko svaru, mēģiniet uzturēt savu ideālo svaru vai vēlaties palielināt muskuļu masu un uzlabot fizisku formu? Visus šos mērķus ir iespējams sasniegt, bet tas prasīs laiku un pacietību.

Sasniegt šos mērķus ātrāk un efektīvāk Jums palīdzēs personīgais treneris. Vienīgais, ko es prasīšu no Jums ir - nedaudz pašdisciplīnas (zinu, ka tas reizēm ir grūti izpildāms nosacījums, bet pie tā ātri pierod). Un uz Jūsu uztura un dzīvesveida analīzes pamata ,es sniegšu lietderīgus padomus un izstrādāšu Jums piemērotu, drošu vingrinājumu kompleksu, un uztura sistēmu Jūsu sporta rezultātu uzlabošanai. Rezultātā Jūs ne tikai izskatīsieties labāk, bet arī jūtīsieties daudz, daudz labāk.

Jau pēc pirmajām treniņu nedēļām Jūs redzēsiet un jūtīsiet atšķirību. Jums apkārt esošie cilvēki noteikti pamanīs krasas pārmaiņas Jūsu izskatā!

Kā personīgais treneris ,es palīdzēšu uzlabot Jūsu pašsajūtu, izmantojot spēka treniņus un sirds-asinsvadu sistēmas vingrinājumus. Vēršoties pie manis, Jūs saņemsiet fiziskās sagatavotības individuālo novērtējumu, kā arī es piedāvāšu Jums efektīvu treniņu programmu, komentārus un izstrādāšu Jums piemērotu, drošu vingrinājumu kompleksu un uztura sistēmu sporta rezultātu sasniegšanai. Rezultāts ir garantēts!

Mans trenera moto: "Trenējies jau šodien, par ko nākotne Tev pateiksies!"

Tiekamies trenažieru zālē!